Stevige concurrentiepositie Greenport Westland

Verduurzaming energiegebruik Greenport Westland

Innovatief aardwarmteproject

2 geothermieprojecten in bedrijf, beide op op 2,3 km. diepte


#
Welldesign in samenwerking uitgedacht
Sep 11, 2020, 1:15 PM
"Mensen maken het verschil, dat is altijd zo. En dit geldt ook voor de boring naar aardwarmte bij Trias Westland. Bij een obstakel ga je samen op zoek naar oplossingen.
Lees meer
#
"Dat is het mooiste: boortorens en vrachtwagens."
Sep 11, 2020, 12:59 PM
Het is letterlijk een minicontactcentrum. Henk van der Veen heeft als Rig logistic supervisor dagelijks contact met zo’n dertig contractors om alle logistiek rondom de boring van Trias Westland zo optimaal mogelijk in te regelen. Met al die partijen uit Duitsland, Engeland en Nederland is het volop schakelen.
Lees meer
#
Stepchange in geothermie
Sep 11, 2020, 12:54 PM
Je kan het ook wel zien als een stepchange, een grote verandering in aanpak die veel impact heeft voor de geothermiesector. Door de glasfbiber epoxy binnenbuizen (GRE) voor het eerst in één keer opeenvolgend te monteren elimineer je mogelijke complicaties bij de installatie in het boorgat.
Lees meer
#
Trias Westland vanuit de lucht
Sep 8, 2020, 6:39 PM
De boring van de tweede aardwarmtebron van Trias Westland heeft zijn einddiepte bereikt! De boortoren is inmiddels weer weg. Terugblikkend de werkzaamheden in beeld: niet vanuit de diepte maar juist vanuit de lucht.
Lees meer